Strona autorska Ewy Bieleckiej – urodziła się w 1971 roku w Prudniku. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Częstochowie na Wydziale Artystyczno-Pedagogicznym. Sama mówi o sobie, że jest „niepokorną artystką”. Ma duszę odkrywcy i chce spróbować wszystkiego. Jako artystka nie skupia się na jednej formie przekazu. Lubi malować, pasjonuje się rękodzielnictwem. Jej prace mają charakter ozdobny, a z drugiej strony posiadają wartość użytkową. Źródłem inspiracji są ludzie, przyroda, jak i sama praca.

Ewa Bielecka - artysta plastyk - nasz przyjaciel

Ewa Bielecka - malarka, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie na Wydziale Wychowania Artystycznego. Pasjonuje się rękodzielnictwem.

 "Pomaganie jest dla mnie czymś naturalnym. To chyba kwestia genów. Niewątpliwie zawdzięczam to moim rodzicom. Mama wpoiła mi miłość, dobro, potrzebę pomagania innym. Więc kiedy zaproponowano mi abym wsparła Fundację Ronalda McDonalda, bez wahania się zgodziłam."

 Tworzy oryginalne użytkowe formy z filcu, które z jednej strony są prawdziwą sztuką, mają charakter ozdobny, a z drugiej posiadają wartość użytkową. Ma duszę odkrywcy, jako artystka chce wszystkiego spróbować, dlatego też nie skupia się na jednej formie przekazu.

Z pasją uczy zarówno siebie, jak i innych – prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ewa Bielecka artysta plastyk obrazy